Individuální výuka angličtiny

Aktuální sdělení: 

Omlouvám se všem zájemcům o individuální výuku, ale z časových důvodů dočasně nepřijímám nové studenty. Mohu nabídnout místo ve skupinových kurzech angličtiny nebo nové dálkové kurzy angličtiny formou audiozáznamů živých hodin a s nimi spojenou příležitostnou individuální konverzaci. Děkuji za pochopení.

 
Potřebujete se rychle posunout v angličtině? Hledáte kvalitního lektora? Jste tu správně. Již 15 let se specializuji na profesionální výuku dospělých. Nastartuji Vaši angličtinu a dám Vašemu studiu směr a řád. Nudu však rozhodně nečekejte. Na dobrodružné cestě, kterou spolu podnikneme, Vás čeká smích i zábava. 
Kde a jak? Můžeme se setkávat pravidelně online na Skypu nebo ve videokonferencích nebo osobně v Hradci Králové.
 

Zkusili jste už výuku online? Pokud ne, tak na nic nečekejte a jděte do toho! 

Proč se vůbec učit online? Výhodou výuky přes internet je, že nemusíte nikam dojíždět. Můžeme se potkat, ať bydlíte kdekoli. Mí studenti jsou z nejrůznějších koutů České republiky. Ale především! Můžete se učit pěkně z pohodlí svého oblíbeného křesla. Můžete být třeba v pyžamu, pokud onemocníte. Hodinu kvůli tomu rušit nemusíme. Můžete být také na cestách nebo na služební cestě třeba na druhém konci světa a o svou pravidelnou lekci angličtiny přesto nepřijdete. Sama hodně a ráda cestuji. (Mimochodem, pokud i Vás baví cestování, ráda si s Vámi vyměním nějaké tipy nebo případně poradím co a jak.) 

Co pro výuku online potřebujete?

 • stabilní internetové připojení - Internet nemusí být super rychlý, ale neměl by vám každou chvilku vypadávat. Běžné wifi připojení stačí.
 • PC/notebook nebo tablet - V zásadě cokoli, na čem si budete schopni spustit webový prohlížeč a bude to mít dostatečně velkou obrazovku na to, abyste dokázali přečíst text v dokumentech nebo powerpointové prezentaci.
 • sluchátka s mikrofonem - Pokud sluchátka s mikrofonem nemáte, rozhodně se vyplatí si je pořídit.
 • pro fajnšmekry: webkamerka - Platí pouze v případě, že mi budete chtít zprostředkovat i obraz. Každopádně není podmínkou.
Nemáte dobrý internet a přesto se chcete učit na dálku?
Nacházíte-li se v České republice, žádný problém. Poskytuji výuku také po telefonu. Zavolám já vám, takže vás to žádné telefonní poplatky navíc stát nebude. Podklady pro výuku vám zašlu emailem. Malý tip: pro výuku po telefonu si pořiďte handsfree. Uvidíte, že je to mnohem pohodlnější. :-)
 

Individuální lekce angličtiny připravím podle Vašich aktuálních dovedností, potřeb a preferencí. Můžeme se zaměřit na:

 • konverzaci
 • gramatiku
 • slovní zásobu
 • porozumění
 • písemný projev
 • nebo vše dohromady.

Pokud máte specifická přání, stačí říct. Náplní výuky může být třeba: 

 • obchodní angličtina
 • příprava ke státním nebo mezinárodním zkouškám z angličtiny
 • příprava k maturitě z angličtiny
 • příprava k pracovnímu pohovoru
 • angličtina na cesty
 • profesní angličtina atd.
Proč si myslím, že Vám dokážu pomoci rychle a bez zbytečné námahy?
Vyučuji již přes 15 let. Sama jsem měla možnost jako student i lektor si vyzkoušet celou řadu výukových metod. Jednu jsem sama vyvinula. Pořádám školení pro lektory cizích jazyků a zaměřuji se na to, jak učit jazyky efektivně. Vím, co funguje a co nikoli. Také vím, jaké to je, když je člověk začátečník nebo mírně pokročilý a z nějakého důvodu to nejde dál... Sama jsem se učila a i nadále učím několika jazykům. Ale hlavně: vím, co v takovém případě s tím a pomohu i Vám ve Vaší konkrétní situaci. 
Co by Vás ještě mohlo zajímat? V minulosti jsem založila a úspěšně provozovala jazykovou školu s netradiční metodou výuky jazyků a osobně v průběhu let vyučovala přes 1.000 studentů. Ve skupinových kurzech dosahuji u studentů od počátku průměrně 98,5 % spokojenosti. Při individuální výuce máme pro Vaše případná přání ještě větší prostor, takže se mohu maximálně přizpůsobit přímo Vám. 
Čeho si studenti na mých hodinách nejvíce cení, se dočtete v Referencích. Pokud se svěříte do mých rukou, věřte, že vše půjde snáz. :-)

S čím Vám naopak nepomohu? Profesně se dlouhodobě specializuji na výuku dospělých. Doučování dětí a mládeže do mé specializace nespadá.

Objednávka

Chcete se učit anglicky efektivně a neztrácet čas dojížděním? Objednejte si lekce přímo zde individuální výuka angličtiny online.

Ceník individuální výuky

Položka Standardní cena Zvýhodněná cena*
Individuální výuka angličtiny (120 min) 900 Kč -
Individuální výuka angličtiny (90 min) 750 Kč -
Individuální výuka angličtiny (60 min) 500 Kč 420 Kč*
Individuální výuka angličtiny (45 min) 400 Kč 320 Kč*
Výuka angličtiny 2 studenti (90 min) 400 Kč / osoba 320 Kč / osoba*
Výuka angličtiny 2 studenti (60 min) 280 Kč / osoba 240 Kč / osoba*
Výuka angličtiny 2 studenti (45 min) 220 Kč / osoba 190 Kč / osoba*

Ceník je platný k 1. březnu 2017. 

* Zvýhodněná cena platí pro mé stávající studenty, kteří jsou současně přihlášeni do některého ze skupinových kurzů a chtějí si rozšířit znalosti nebo dohnat zameškanou látku formou individuální výuky. 

Lekci je možné zrušit nebo přesunout 24 hod. před konáním výuky. Pokud se nemůžete ve smluveném termínu výuky zúčastnit, informujte mě nejpozději do 24 hodin před konáním lekce. V opačném případě účtuji hodinu jako obvykle, není-li domluveno jinak.