Individuální výuka angličtiny, němčiny a češtiny pro cizince

Potřebujete se rychle posunout v cizím jazyce? Hledáte kvalitního lektora? Jste tu správně. Již 20 let se specializuji na profesionální výuku dospělých. Nastartuji Vaši angličtinu, němčinu nebo češtinu a dám Vašemu studiu směr a řád. Nudu však rozhodně nečekejte. Na dobrodružné cestě, kterou spolu podnikneme, Vás čeká smích i zábava. 
Kde a jak? Můžeme se setkávat pravidelně online na Skypu nebo ve videokonferencích.

Pro zájemce o jazykové kurzy: Právě jsem spustila nové webové stránky. Aktuální nabídku jazykových kurzů najdete zde: www.englishka.cz

 

Zkusili jste už výuku online? Pokud ne, tak na nic nečekejte a jděte do toho! 

Proč se vůbec učit online? Výhodou výuky přes internet je, že nemusíte nikam dojíždět. Můžeme se potkat, ať bydlíte kdekoli. Mí studenti jsou z nejrůznějších koutů České republiky. Ale především! Můžete se učit pěkně z pohodlí svého oblíbeného křesla. Můžete být třeba v pyžamu, pokud onemocníte. Hodinu kvůli tomu rušit nemusíme. Můžete být také na cestách nebo na služební cestě třeba na druhém konci světa a o svou pravidelnou lekci angličtiny přesto nepřijdete. Sama hodně a ráda cestuji. (Mimochodem, pokud i Vás baví cestování, ráda si s Vámi vyměním nějaké tipy nebo případně poradím co a jak.) 

Co pro výuku online potřebujete?

 • stabilní internetové připojení - Internet nemusí být super rychlý, ale neměl by vám každou chvilku vypadávat. Běžné wifi připojení stačí.
 • PC/notebook nebo tablet - V zásadě cokoli, na čem si budete schopni spustit webový prohlížeč a bude to mít dostatečně velkou obrazovku na to, abyste dokázali přečíst text v dokumentech nebo powerpointové prezentaci.
 • sluchátka s mikrofonem - Pokud sluchátka s mikrofonem nemáte, rozhodně se vyplatí si je pořídit.
 • pro fajnšmekry: webkamerka - Platí pouze v případě, že mi budete chtít zprostředkovat i obraz. Každopádně není podmínkou.
Nemáte dobrý internet a přesto se chcete učit na dálku?
Nacházíte-li se v České republice, žádný problém. Poskytuji výuku také po telefonu. Zavolám já vám, takže vás to žádné telefonní poplatky navíc stát nebude. Podklady pro výuku vám zašlu emailem. Malý tip: pro výuku po telefonu si pořiďte handsfree. Uvidíte, že je to mnohem pohodlnější. :-)
 

Individuální lekce angličtiny připravím podle Vašich aktuálních dovedností, potřeb a preferencí. Můžeme se zaměřit na:

 • konverzaci
 • gramatiku
 • slovní zásobu
 • porozumění
 • písemný projev
 • nebo vše dohromady.

Pokud máte specifická přání, stačí říct. Náplní výuky může být třeba: 

 • obchodní angličtina
 • příprava ke státním nebo mezinárodním zkouškám z angličtiny
 • příprava k maturitě z angličtiny
 • příprava k pracovnímu pohovoru
 • angličtina na cesty
 • profesní angličtina atd.
Proč si myslím, že Vám dokážu pomoci rychle a bez zbytečné námahy?
Cizí jazyky vyučuji už 20 let. Sama jsem měla možnost jako student i lektor si vyzkoušet celou řadu výukových metod. Jednu jsem sama vyvinula. Pořádám školení pro lektory cizích jazyků a zaměřuji se na to, jak učit jazyky efektivně. Vím, co funguje a co nikoli. Také vím, jaké to je, když je člověk začátečník nebo mírně pokročilý a z nějakého důvodu to nejde dál... Sama jsem se učila a i nadále učím několika jazykům. Ale hlavně: vím, co v takovém případě s tím a pomohu i Vám ve Vaší konkrétní situaci. 
Co by Vás ještě mohlo zajímat? V minulosti jsem založila a úspěšně provozovala jazykovou školu s netradiční metodou výuky jazyků a osobně v průběhu let vyučovala přes 1.000 studentů. Ve skupinových kurzech dosahuji u studentů od počátku průměrně 98,5 % spokojenosti. Při individuální výuce máme pro Vaše případná přání ještě větší prostor, takže se mohu maximálně přizpůsobit přímo Vám. 
Čeho si studenti na mých hodinách nejvíce cení, se dočtete v Referencích. Pokud se svěříte do mých rukou, věřte, že vše půjde snáz. :-)

S čím Vám naopak nepomohu? Profesně se dlouhodobě specializuji na výuku dospělých. Doučování dětí a mládeže do mé specializace nespadá.

Ceník individuální výuky

Položka Cena
Individuální výuka (60 min) 500 Kč
Individuální výuka (45 min) 400 Kč
Individuální výuka (30 min) 280 Kč
Výuka angličtiny 2 studenti (60 min) 280 Kč / osoba
Výuka angličtiny 2 studenti (45 min) 220 Kč / osoba

Ceník je platný k 1. lednu 2018. 

Lekci je možné zrušit nebo přesunout 24 hod. před konáním výuky. Pokud se nemůžete ve smluveném termínu výuky zúčastnit, informujte mě nejpozději do 24 hodin před konáním lekce. V opačném případě účtuji hodinu jako obvykle, není-li domluveno jinak.