Angličtina na každý den. Na mém facebooku Šolcová.com - Angličtina s úsměvem.

26.02.2017 16:03

Vážení a milí,

slíbila jsem novinky. Těšíte se? Já ano, takže jdeme na to... :-)

Připravila jsem pro vás angličtinu na každý den. 
Každý den po celý rok najdete na mé  facebookové stránce Šolcová.com - Angličtina s úsměvem  nový příspěvek s angličtinou. Něco pro každého.

Pokud s angličtinou začínáte, můžete se těšit na obrázková slovíčka, přehlednou gramatiku nebo jednoduchý kvíz. Jako pokročilí si pak jistě rádi přečtete nějaký ten vtip, naučíte se nové přísloví nebo se necháte inspirovat citátem. No, a úplně pro všechny tu mám konverzační otázky a těším se, že se do konverzace společně všichni zapojíme. O tom ale více jindy. 

To ještě není všechno, ale zbytek si nechám jako překvapení. ;-) No, a pokud nechcete žádný z příspěvků propást, klikněte na mé stránce na To se mi líbí (pokud jste to ještě neudělali), ale hlavně: zapněte si na mé stránce sledování příspěvků. (Klikněte na Sleduji -> zaškrtněte Zobrazit jako první. Můžete si také zapnout upozornění na nové příspěvky.). Díky tomu vám nic neuteče.

Věřím, že jazyky se učí nejlépe s úsměvem, a proto na vás čeká spousta obrázků, příběhů a jednoduchých zapamatovatelných grafik. Bavte se dobře. Stejně jako já při jejich přípravě. První příspěvek k vám letí hned zítra. 

Vaše Englishka ;-)
 

 

 

Zpět