„Zlepším angličtinu." Pokud je to jedno z vašich novoročních předsevzetí, zbystřete!

05.01.2017 19:21

Pokud je angličtina i na vašem seznamu novoročních předsevzetí, zbystřete! Proč? Mám tu pro vás několik řešení.

 

7. února 2017 zahajuji další kurzy angličtiny v Hradci Králové. Tentokrát nejen pro úplné začátečníky, mírně a středně pokročilé, ale i pro pokročilejší. Nově totiž otevírám také intenzivní přípravný kurz ke zkoušce FCE. Na ten se obzvláště těším. Studenty ke zkouškám Cambridge připravuji už 10 let - díky jejich píli a nadšení dosud se 100 % úspěšností. Z toho mám opravdu radost. A už se nemohu dočkat, až potkám další nadšené angličtináře a dosud neobjevené talenty. :-) 

V zimních kurzech angličtiny to pořádně rozbalíme a pojedeme téměř v jednom kuse prakticky až do června. Kdo nebude mít dost, může si dát i letní nášup v podobě týdenních letních intenzivních kurzů angličtiny. A chystá se i něco pro lektory cizích jazyků. Ale to je zatím tajemství... ;-)

Mimochodem, věděli jste, že do 20. ledna 2017 získáte všechny skupinové kurzy angličtiny výhodněji?

To ale není všechno! Rozšířila jsem kapacitu pro individuální výuku angličtiny online, takže jsem k dispozici i v dalších termínech. Využijte toho!

Tomu říkám výzva pro všechny, co chtějí konečně zlomit své věčné začátečnictví nebo se hnout z místa a posunout se o krok dál

Pokud je angličtina i mezi vašimi novoročními předsevzetími, ozvěte se! A nebo, máte-li chuť, rovnou vyplňte rozřazovací test, uveďte svůj kontakt a cinknu já vám.

Přeji vám úspěšný rok 2017 a nám všem: Ať nám naše odhodlání zlepšit cizí jazyky vydrží po celý rok!" Já se do dalšího studia už pustila. Přidáte se?

Peťa

P.S. Četli jste už Můj příběh aneb proč mluvit dobře anglicky můžete i vy?

Zpět