Proč si mě vybrat jako tlumočníka

 

Můj hlavní přínos pro vás

Pokud hledáte dobrého tlumočníka angličtiny, který nejenže vládne jazykovými znalostmi a tlumočnickou technikou, ale také dodá vaší akci potřebný punc profesionality, pak jste na správné adrese.

 • Mám více než 10 let zkušeností s vedením vlastní společnostiřízením několika jejích poboček v Královéhradeckém kraji a náborem, školením a vedením několika desítek zaměstnanců.
 • Řadu let jsem úspěšně působila na trhu služeb, spolupracovala s celou řadou firem, organizací i jednotlivců, účastnila se desítek výběrových řízení, dohlížela na firemní finance a byla v pravidelném kontaktu s téměř dvěma tisíci zákazníky. Kromě toho jsem po celou dobu působila a stále působím jako školitelka, lektorka a metodička.
 • Cítím se jako doma ve všech situacích, které jsou s podnikáním spjaty, dokáži se v nich rychle zorientovat a budu vám spolehlivým partnerem při obchodních nebo pracovních jednáních všeho druhu.
 • Mohu se také opřít o své dlouholeté zkušenosti lektorky a metodičky, což oceňuji především při tlumočení seminářů, školení a konferencí.

Ať jste začínající nebo zkušený podnikatel na volné noze, zástupce malé, středně velké firmy nebo neziskové organizace nebo působíte-li ve státním sektoru, postarám se o to, abyste se cítili jako v bavlnce a mohli se při jednání plně věnovat otázkám, které jsou pro vás aktuálně důležité.
Jazykovou vybavenost nechte bez obav na mně!

Je samozřejmostí, že veškeré informace, které mi v rámci tlumočnické spolupráce sdělíte, považuji za přísně důvěrné.

Co umím opravdu nejlépe

 • Perfektně se připravím na vaše jednání, akci nebo konferenci a udělám vše pro to, abyste byli naprosto spokojeni.
 • Dodám vašim slovům potřebnou formu a postarám se o to, aby vaše jednání proběhla hladce.
 • Jsem pečlivádochvilná a spolehlivá a mám profesionální vystupování.
 • Vše, čemu se věnuji, vykonávám s maximální péčí. Stejně tak tomu bude i v případě vaší zakázky. Budete v dobrých rukou.

Kam dále? Mohlo by vás třeba zajímat ...

 

3 důvody, proč budete zaručeně spokojeni

 1. Na vaši akci se perfektně připravím. Chci, aby se akce vydařila k všestranné spokojenosti. Od vás k tomu budu potřebovat příslušné podklady.
 2. Jsem vystudovaná tlumočnice. Díky mé perfektní znalosti jazyků a komunikačním dovednostem se domluvíte všude tam, kde budete potřebovat. 
 3. Mám profesionální vystupování a 12 let zkušeností z vedení vlastní společnosti. Dokáži se rychle orientovat ve firemním prostředí. Pomohu vám hravě překonat jazykovou bariéru a efektivně komunikovat vaše myšlenky.

3 výhody, které nabízím

 1. Vynikající jazykové znalosti a vysoká kvalita tlumočení
 2. Pečlivost, spolehlivost a profesionální vystupování
 3. Zvýhodněné finanční podmínky v případě běžných obchodních schůzek a běžného doprovodného a konsekutivního tlumočení