Můj příběh aneb proč mluvit dobře cizím jazykem můžete i vy...

Cizí jazyky vyučuji v kurzech pro dospělé už více než 15 let. Za tu dobu jsem pomohla více než 1.000 studentů zlepšit se nejen v gramatice a slovní zásobě, ale především v komunikaci a porozumění angličtině, a tak jsem si jistá, že mám řešení i pro vás. Velmi záhy jsem si totiž uvědomila, že to jsou právě komunikační dovednosti, které většina z nás v běžném životě nejvíce postrádá. Není to tak? Bohužel ve škole a v běžných jazykových kurzech na samotné mluvení zbývá málo času. Znáte to… To jsou stále nějaká doplňovací cvičení, spousta gramatických pravidel a výjimek a po několika letech ve škole zjistíte, že nejste schopni se v zahraničí domluvit.
 

A tak jsem si jednoho dne řekla: „Dost. To stačí.“ A rozhodla jsem se na to jít jinak. Jak se mi to daří, se můžete dočíst v mých Referencích.

Jedna z věcí, která se vám na kurzech bude líbit, je, že vyučuji trochu jiným netradičním způsobem. Jedná se o kombinaci několika výukových metod, které se mi v průběhu let osvědčily. Kurzy stále - již 15 let - zdokonaluji, a z ohlasů vím, že tento způsob výuky mým studentům přináší výsledkybaví je a klade přitom minimální nároky na samostudium a domácí přípravu. Hodiny angličtiny jsou proto trochu jiné, než jak si výuku jazyků nejspíše pamatujete ze školy. 
 
Proto věřím, že, pokud se pro mé kurzy angličtiny rozhodnete, z hodin si - stejně jako stovky spokojených zákazníků před vámi - odnesete maximum užitečných znalostí a zároveň se na každou lekci budete těšit. Za rok, až se ohlédnete a uvědomíte si, jak moc jste se v cizím jazyce zlepšili, budete rádi, že jste se rozhodli do svého vzdělání investovat.

Zatímco zvažujete výhody toho, co všechno díky znalosti angličtiny získáte, ráda bych vám řekla, že nikdy není pozdě začít. Právě teď je ta správná chvíle překonat jazykovou bariéru a otevřít si cestu k novým příležitostem. Vyberte si některý z kurzů, které pořádám, a nastartujte své jazykové znalosti. Těším se na vás!

 Individuální kurzy angličtiny ONLINE

Chcete se učit z pohodlí domova nebo své kanceláře v nejmodernějším videokonferenčním prostředí? Pak vás jistě nadchne angličtina online.

Rozřazovací test

Uvažujete o některém z kurzů a nejste úplný začátečník? Vyplňte si Rozřazovací test. Nezávazně. Zabere vám to jen pár minut. Až vám budou otázky připadat těžké, test ukončete tlačítkem Pokračuj dole na stránce.

Začínáte s angličtinou od začátku? Žádný testík není třeba. Kurz si můžete rovnou objednat. Stačí si vybrat termín. :-)

 

Nejčastější otázky a odpovědi

Potřebuji jazykové nadání, abych se naučil(a) anglicky?

Nikoli. Je pravdou, že pro dosažení opravdu   vysokých jazykových úrovní   (C1–C2), jsou zapotřebí určité osobní předpoklady, nicméně angličtinu pro běžnou komunikaci zvládne každý. Mých jazykových kurzů se běžně účastní studenti, o kterých se říká, že se cizí jazyk nemohou naučit: dyslektici, dysgrafici, lidé v pozdějším věku, studenti s problémy s učením apod. A přesto dosahují úspěchů, odchází spokojeni a s sebou si odnáší spoustu znalostí včetně schopnosti domluvit se na základní nebo pokročilejší úrovni. Jedním z takových úspěšných studentů je ostatně i můj manžel, který byl před lety jako dyslektik osvobozen od klasifikace a maturity z anglického jazyka. Dnes se anglicky bez jakýchkoli problémů domluví a denně používá angličtinu na komunikační úrovni B1/B2. Takže to opravdu jde. A navíc vás to zaručeně bude bavit. ;-)

Budu se doma muset biflovat slovíčka, psát domácí úkoly a dřít gramatiku?

Mám pro vás dobrou zprávu. Nebudete. Většinu slovní zásoby a gramatiky pochytíte přímo na hodinách. Příprava na hodiny pak spočívá v poslechu nahrávek. Přijďte si to vyzkoušet. Je to opravdu snadné. :-) Pokud se ale rádi učíte slovíčka, proč ne. Právě pro vás připravuji slovní zásobu v aplikaci, která vám učení slovíček usnadní...

Mohu si výuku vyzkoušet?

Ano, můžete se zúčastnit ukázkové hodiny zdarma. Kontaktujte mě. Pokud aktuálně probíhá některý z kurzů, ráda vás uvidím na hodině. :-)

Je možné kurz věnovat darem?

Ano, jistě. ;-) Vyberte kurz, který si myslíte, že bude pro danou osobu nejvhodnější. Můžete mě také předem kontaktovat. Ráda vám poradím. V objednávce pak stačí vedle způsobu platby zvolit možnost "dárkový poukaz". Spojím se s vámi a domluvíme se na podobě dárkového poukazu. Poukaz je možné vystavit s platností až na dva roky. Až mě obdarovaný kontaktuje, domluvím se s ním na termínu kurzu s ohledem na jeho časové možnosti a jazykovou úroveň - případná změna termínu výuky oproti původní objednávce nevadí. U dárkových poukazů s tím počítám.

Novinky

Poděkování a dočasná nedostupnost

04.01.2018 14:39
Milí přátelé, děkuji vám za dosavadní přízeň a zájem o mé služby. Moc si toho vážím.   Pokud jste se těšili na další jazykový kurz, překlad nebo tlumočení, bohužel vám...

Skupinové kurzy angličtiny - přesun výuky (12. a 13.9.)

07.09.2017 15:56
Pozor! Pozor! Skupinové kurzy angličtiny se v týdnu od 11.9. výjimečně nekonají v úterý a středu, ale proběhnou ve čtvrtek v těchto časech: Čtvrtek 14.9. 07:20-08:50 Angličtina...

Učte se se mnou anglicky z pohodlí svého domova. Prostřednictvím dálkového kurzu.

29.08.2017 08:48
Nemůžete se zúčastnit kurzu angličtiny osobně z důvodu vzdálenosti? Nehodí se vám termín výuky? Mám pro vás novinku, která vás nadchne.  Nově můžete kurzy...